Dimediumist

Dimedium on veterinaarravimite, looma-, kalakasvatus- ning lemmikloomatoodete hulgimüüja, kes tegutseb deviisi all TERVE LOOMA NIMEL.

Eesti vanimate veterinaarravimite ja -toodete hulgimüüjate, pereettevõtete Dimela ja  Remedium ühinemisel tekkinud Dimedium on Eesti põllumajanduse ja veterinaaria arengusse panustanud juba enam kui veerand sajandit. 

Pakume oma klientidele laia läbimõeldud tootevalikut, mis katab kogu sektori vajadused: kvaliteetsed veterinaarravimid ja vaktsiinid, söödad ja söödalisandid, täispiimaasendajad, tervise- ja hügieenitooted, aretusmaterjal, seadmed, instrumendid ja tarkvarad. 

 

Dimedium-ee-missioon_visioon_0.jpg

Dimedium on vastutustundlik ettevõte

Ettevõtte pikemaajalise edu saavutamine ei tugine vaid finantsnäitajatel. Oluline on nii majanduslik, keskkondlik kui ka sotsiaalne mõju ehk "jalajälg", mille ettevõte oma eksisteerimisega jätab.

Dimediumi tegevus on kooskõlas nii loodus-, turukeskkonna ja kogukonna kui ka meie töötajate, klientide ja äripartnerite huvidega.

Dimedium võtab osa rahvusvahelisest antibiootikumide vastutustundliku kasutamise teavitusprogrammist loomade ravis, mille Euroopa Komisjon käivitas 2011 aastal. Programmi eesmärk on ravimite mõistliku kasutamisega aidata ohjata antibiootikumideresistentsuse tekkimist.

Dimedium panustab aktiivselt loomade heaolu edendamisele Eesti karjades. Meie eesmärk on vähendada erinevate haiguste esinemist karjades ning seeläbi vähendame antibiootikumide kasutamist.

Auditite põhjal aitame veisekasvatajatel välja selgitada probleemsed valdkonnad farmides ja anname nõu olukorra parendamiseks. Panustame farmitöötajate teadlikkuse tõstmisele keskkonna reostamise vältimiseks igas tööetapis, korraldades maailmapraktika tasemel koolitusi alates lüpsihügieenist kuni ettevõtte kasumlikuma juhtimiseni. Loe lähemalt SIIT.

Eestimaa on ilus tänu sellele, et meil on puhas loodus ja haritud põllud. Meie mõistame, et värske ja kvaliteetne kodumaine toit meie igapäevasel toidulaual on luksus. Me suhtume puhta looduskeskkonna hoidmisse vastutustundlikult ja võtame vastutuse oma tegevusest jääva jalajälje eest.