Scourgard 20g N10

lockHindade nägemiseks logige sisse

On üldiselt teada, et ternese andmine vasikatele on kõige tähtsam asi, mis garanteerib tulevikus terve looma. Juhul kui ternes ei sisalda piisavalt palju immunoglobuliine, on vasikas suukaudsete nakkuste vastu nõrgalt kaitstud ning loomad haigestuvad. Eriti ohtlikud vasikate suukaudsed nakkushaigused on rotaviroos, koronaviirusenterokoliit, kolibakterioos ja salmonelloos. On äärmiselt oluline, et vasikad oma eluperioodi alguses kiiresti ja koheselt võidaksid võitluse nende patogeenide vastu.

OMADUSED
  • Annab vasika organismile suures koguses antikehi krüptosporidioosi, rotaviiruse, koronaviiruse, E.coli tüvede K99, F1 ja nelja Salmonella tüve vastu
  • Nakatumist on võimalik ennetada või juhul kui ka nakatumine toimub, kulgeb see oluliselt kergemalt ning vasikas tervistub.
KOOSTIS

SCOURGARDTM sisaldab spetsiifilisi krüptosporidioosi, rotaviiruse, koronaviiruse, E. coli (tüved K99 ja F41) ning Salmonella (tüved typhimurium, dublin, enteritidis, heidelbergis) vastaseid antikehasid.

KASUTAMINE

Manusta vasikale kogu tuubi sisu võimalikult koheselt peale sündi. Vajaduse korral üks tuub 24 h pärast esimest manustamist.

HOIATUSED

Hoida jahedas, päikese eest kaitstud ja lastele kättesaamatus kohas. Söötmisel ja kasutamisel tüsistusi esinenud ei ole.

PAKEND

20 g

TOOTJA

Küsige lisainfot Dimediumi kliendihalduritelt:

Arne Tuhkur
739 0692 | 507 8365
Kliendihaldur
Helle Sild
526 0204
Kliendihaldur
Neidi Puur
5335 8528
Loomakasvatustoodete grupi juht
Marko Vilu
526 8588
Kliendihaldur