SPECIFIC CDD 7kg toiduallergiaga koerale

lockHindade nägemiseks logige sisse
OMADUSED

SPECIFIC® Food Allergen Management on koostisosade ja toitainete talumatuse sümptomeid vähendav, maldigestsiooni ja/või eksokriinset pankreasepuudulikkust kompenseeriv ja uraatkivide moodustumist vähendav täisväärtuslik ravitoit täiskasvanud koertele. Toidus on selekteeritud ja alandatud valkude ja süsivesikute allikad, valgusisaldus on piiratud, kuid kõrgekvaliteediline ja hästiseeduv. Katab kõik toitainelised vajadused ja toetab täiskasvanud koerte tervist.

Soovitused: talumatuse puhul kasutada 3 kuni 8 nädalat; kui talumatuse sümptomid kaovad, võib seda toitu kasutada esialgu kuni üks aasta. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga. Seedehäirete puhul kasutada kuni 12 nädalat, aga kroonilise pankreasepuudulikkuse korral kogu elu. Uraatkivide moodustumise vähendamiseks kasutada kuni 6 kuud, aga pöördumatute kusihappe metabolismihäirete korral kogu elu. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.

KOOSTIS

Riis (65%), munapulber (23%), mineraalained, searasv, valgu hüdrolüsaat, vitamiinid ja mikroelemendid, tselluloosipulber, kirpteelehe seemnekestad (0,45%), rosmariiniekstrakt. Valguallikad: munad, valgu hüdrolüsaat. Süsivesikuallikad: riis. Kergelt seeditavad koostisosad: riis, munad, valgu hüdrolüsaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

ANALÜÜTILINE KOOSTIS

Metaboliseeruv energia 1584 kJ/100 g (379 kcal/100 g), valk 16,0%, rasv 12,0%, toorkiud 1,0%, toortuhk 5,7%, kaltsium 0,70%, fosfor 0,54%, puriinid 0,02%.

LISAAINED KG KOHTA

Toitainelised lisaained: vitamiin D3 1106 RÜ, vask 7,0 mg (glütsiinihüdraadi vaskkelaat), raud 118 mg (raudsulfaadi monohüdraat), tsink 184 mg (glütsiinihüdraadi tsinkkelaat), mangaan 7,0 mg (glütsiinihüdraadi mangaankelaat), seleen 0,16 mg (selenometioniin), jood 3,2 mg (veevaba kaltsiumjodaat); naturaalsete antioksüdantidega.

KASUTAMINE

Söötmissoovitused: vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.

SÄILITAMINE

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake kotil olevalt templilt. Hoida kuivas ja jahedas kohas.

PAKEND

7 kg

TOOTJA

Küsige lisainfot Dimediumi kliendihalduritelt:

Katarina Krinka
5552 4115
Kliendihaldur
Inga Liis
5912 5121
Kliendihaldur