SPECIFIC CDD-HY 7kg hüdrolüüsitud toit allergiaga koerale

lockHindade nägemiseks logige sisse
OMADUSED

SPECIFIC® Food Allergen Management hüdrolüüsitud lõhega on koostisosade ja toitainete talumatuse ja (akuutsete) soolte imendumishäirete sümptomeid vähendav ja maldigestsiooni ja/või eksokriinset pankreasepuudulikkust kompenseeriv täisväärtuslik ravitoit koertele. Toidus on selekteeritud ja alandatud valkude ja süsivesikute allikad, see on kergesti seeduv ja suurendatud naatriumi- ja kaaliumisisaldusega. Katab kõik toitainelised vajadused ja toetab koerte tervist.

Soovitused: talumatuse puhul kasutada 3 kuni 8 nädalat; kui talumatuse sümptomid kaovad, võib seda toitu kasutada esialgu kuni üks aasta. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga. Seedehäirete puhul kasutada kuni 12 nädalat, aga kroonilise pankreasepuudulikkuse korral kogu elu. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.

KOOSTIS

Riis, riisivalk, searasv, hüdrolüüsitud lõhevalk (9%), mineraalained, valgu hüdrolüsaat, tselluloosipulber, vitamiinid ja mikroelemendid, kalaõli, kirpteelehe seemnekestad, rosmariiniekstrakt. Valguallikad: hüdrolüüsitud lõhevalk, riisivalk, valgu hüdrolüsaat. Süsivesikuallikas: riis. Kergelt seeditavad koostisosad: riis, hüdrolüüsitud lõhevalk, valgu hüdrolüsaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

ANALÜÜTILINE KOOSTIS

Metaboliseeruv energia 1551 kJ/100 g (371 kcal/100 g), valk 22,8%, rasv 11,8%, toorkiud 1,8%, toortuhk 6,8%, kaltsium 1,05%, fosfor 0,85%, naatrium 0,34%, kaalium 0,76%, oomega-3-rasvhapped 0,31%.

LISAAINED KG KOHTA

Toitainelised lisaained: vitamiin D3 1179 RÜ, vask 11,0 mg (glütsiinihüdraadi vaskkelaat), raud 33,6 mg (raudsulfaadi monohüdraat), tsink 158 mg (glütsiinihüdraadi tsinkkelaat), mangaan 1,2 mg (glütsiinihüdraadi mangaankelaat), seleen 0,2 mg (selenometioniin), jood 2,2 mg (veevaba kaltsiumjodaat); naturaalsete antioksüdantidega.

KASUTAMINE

Söötmissoovitused: vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.


* täiskasvanud koera kehakaalust

SÄILITAMINE

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake kotil olevalt templilt. Hoida kuivas ja jahedas kohas.

PAKEND

7 kg

TOOTJA

Küsige lisainfot Dimediumi kliendihalduritelt:

Katarina Krinka
5552 4115
Kliendihaldur
Inga Liis
5912 5121
Kliendihaldur