SPECIFIC CDW 6 x 300 g konserv toiduallergiaga koerale

lockHindade nägemiseks logige sisse
OMADUSED

SPECIFIC® Food Allergen Management (CDW) on koostisosade ja toitainete talumatuse ja soolte imendumishäirete sümptomeid vähendav ja maldigestsiooni ja/või eksokriinset pankreasepuudulikkust kompenseeriv täisväärtuslik ravitoit täiskasvanud koertele. Toidus on selekteeritud ja alandatud valkude ja süsivesikute allikad ning see on kergesti seeduv. Katab kõik toitainelised vajadused ja toetab koerte tervist.

KOOSTIS

Lambaliha (37%), riis (18%), vitamiinid ja mikroelemendid, kalaõli, päevalilleõli, mineraalained, tselluloosipulber, kirpteelehe seemnekestad (0,5%), dekstroos, ksüloos. Proteiiniallikas: lambaliha. Süsivesikuallikas: riis. Kergesti seeduvad koostisained: lambaliha, riis, päevalilleõli. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

ANALÜÜTILINE KOOSTIS

Metaboliseeruv energia 564 kJ/100 g (135 kcal/100 g), proteiin 7,6%, rasv 5,4%, toorkiud 1,0%, toortuhk 2,3%, niiskus 67,5%, kaltsium 0,22%, fosfor 0,18%.

LISAAINED KG KOHTA

Toitainelised lisaained: vitamiin D3 475 RÜ, vask 1,5 mg (glütsiinhüdraadi vaskkelaat), tsink 56 mg (glütsiinhüdraadi tsinkkelaat), seleen 0,05 mg (selenometioniin), jood 0,79 mg (veevaba kaltsiumjodaat).

KASUTAMINE

Soovitused: talumatuse puhul kasutada 3 kuni 8 nädalat: kui talumatuse sümptomid kaovad, võib seda toitu kasutada esialgu kuni üks aasta. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga. Seedehäirete puhul kasutada kuni 12 nädalat, aga kroonilise pankreasepuudulikkuse korral kogu elu. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.

Söötmissoovitused: vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Serveerida toatemperatuuril. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.

 

SÄILITAMINE

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake pakendil olevalt templilt. Säilivus 24 kuud alates tootmisest. Avatuna: 3 päeva max. +5°C.

PAKEND

6 x 300 g

TOOTJA

Küsige lisainfot Dimediumi kliendihalduritelt:

Katarina Krinka
5552 4115
Kliendihaldur
Inga Liis
5912 5121
Kliendihaldur