SPECIFIC CRW-1 6 x 300 g konserv ülekaalulisele koerale

lockHindade nägemiseks logige sisse
OMADUSED

SPECIFIC® Weight Reduction (CRW-1) on täisväärtuslik ravitoit liigse kehakaalu alandamiseks või ideaalkaalu säilitamiseks ja glükoosivaru reguleerimiseks (diabetes mellitus) täiskasvanud koertele. Toidus on madal energiatihedus ja madal mono- ja disahhariidide tase. Katab kõik kaalu langetavate ja ideaalkaalu säilitavate koerte ja diabetes mellitus’ega koerte toitainelised vajadused ja toetab nende tervist.

Soovitused: kasutada kuni ideaalkaalu saavutamiseni või diabeedi korral esialgu kuni 6 kuud. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.

KOOSTIS

Sealiha, mais, kala, tselluloosipulber, vitamiinid ja mikroelemendid, munapulber, kalaõli, päevalilleõli, kirpteelehe seemnekestad, mineraalained. Süsivesikuallikas: mais. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

ANALÜÜTILINE KOOSTIS

Metaboliseeruv energia 277 kJ/100 g (66 kcal/100 g), valk 7,1%, rasv 2,5%, toorkiud 4,2%, toortuhk 1,1%, niiskus 77,1%, kaltsium 0,20%, fosfor 0,16%, tärklis 6,3%, suhkur <0,3%, oomega-3-rasvhapped 0,16%.

LISAAINED KG KOHTA

Toitainelised lisaained: Vitamiin D3 250 RÜ, vask 1,4 mg (glütsiinhüdraadi vaskkelaat), tsink 27,0 mg (glütsiinhüdraadi tsinkkelaat), mangaan 0,8 mg (glütsiinhüdraadi mangaankelaat), seleen 0,03 mg (selenometioniin), jood 0,28 mg (veevaba kaltsiumjodaat), L-karnitiin 74 mg.

KASUTAMINE

Söötmissoovitused: vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Serveerida toatemperatuuril. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.


* terved koerad/diabetes mellitus'ega
** kaalu säilitamine ülekaalulisusele kalduvatel koertel
*** kaalu langetamine ülekaalulistel koertel

SÄILITAMINE

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake pakendil olevalt templilt. Säilivus 24 kuud alates tootmisest. Avatuna: 3 päeva max. +5°C. 

PAKEND

6 x 300 g

TOOTJA

Küsige lisainfot Dimediumi kliendihalduritelt:

Katarina Krinka
5552 4115
Kliendihaldur
Inga Liis
5912 5121
Kliendihaldur