Sprayfo Osmofit 60g 10tk

lockHindade nägemiseks logige sisse
OMADUSED

Süvenevate terviseprobleemide ennetamiseks nõuavad söötmisvigadest või patogeenidest tingitud seedeprobleemid kiiret tegutsemist. Väljaheidete suurem veesisaldus, dehüdreerumisest tekkinud metaboolne atsidoos ja imendumata jäänud süsivesikute bakteriaalne käärimine viitavad haiguslikule seisundile, vasikate kõhulahtisusele.

Sprayfo OsmoFit on söödalisand vasika füsioloogilise seedeprotsessi toetamiseks ja vee ning elektrolüütide tasakaalu stabiliseerimiseks kõhulahtisuse korral. Sprayfo Osmofit sisaldab optimaalses vahekorras soolasid ja suhkruid ning on happe-aluse tasakaalu säilitamiseks tõhusa elektrolüütide suhtarvuga.

KOOSTIS

Laktoos, kaaliumkloriid, naatriumkloriid, peedimahla pulber.

ANALÜÜTILINE KOOSTIS

Toorvalk 7,0%, toorkiud 0,0%, toorrasvad 0,0%, toortuhk 20,5%, naatrium 6,0%, kaalium 3,5%, kloriid 3,8%. Lisaained 1 kg kohta: mikroelementide ühendid: tsink – Zn, valgu hüdrolüsaadi tsinkkelaat (3b612) 331 mg.

KASUTAMINE

Kasutage Sprayfo OsmoFiti kuni kuuekuuliste vasikate seedeprobleemide (kõhulahtisuse) ajal, neist taastumisel või nende riski korral. Soovituslik kasutusperiood: kuni seitse päeva. Soovituslik manustamine: segage 60 grammi kahe liitri leige veega (25-35 °C) ja andke vasikatele söötmiskordade vahel (täispiimaasendaja või täispiimaga söötmisel). Ärge segage täispiima ega täispiimaasendajaga. Manustage kaks korda päevas kaks liitrit kuni loom on seedeprobleemidest (kõhulahtisusest) tervenenud. Enne kasutamist pidage nõu oma loomaarstiga. Elektrolüüte manustades veenduge, et loomadel on alati vaba juurdepääs puhtale joogiveele.

SÄILITAMINE

Hoida jahedas, hämaras ja kuivas kohas, suletud pakendis. Säilivusaeg 18 kuud.

PAKEND

Ühes karbis on kümme 60 g kotikest.

TOOTJA

Küsige lisainfot Dimediumi kliendihalduritelt:

Arne Tuhkur
739 0692 | 507 8365
Kliendihaldur
Helle Sild
526 0204
Kliendihaldur
Neidi Puur
5335 8528
Loomakasvatustoodete grupi juht
Marko Vilu
526 8588
Kliendihaldur